Wyszukiwanie zaawansowane

ATUT

ATUT

Joanna Łącka
Kwiatowa 2
55-040 Domasław

Tel. 71 3119873
Tel. 501298602
E-mail: biuro@skuteryczesci.pl
Strona www: www.skuteryczesci.pl/

ocena firmy
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...

opis firmy

Firma ATUT Joanna Łącka – aktywnie uczestniczy w formowaniu polskiego rynku jednośladów. Od kilku lat jesteśmy największym dystrybutorem motocykli oraz skuterów firmy Moto-Bi. Na bazie bogatych doświadczeń, odnośnie specyfiki rynków chińskich oraz w oparciu o wypracowaną przez lata bazę naszych punktów dealerskich, zdecydowaliśmy się na import części zamiennych do skuterów sprowadzanych z Chin.
Importując części do skuterów niezmiernie ważne są dla nas sugestie naszych Klientów dotyczące zapotrzebowania, dzięki czemu systematycznie powiększamy nasz asortyment.
Na rynku motoryzacyjnym działamy od 2002 roku, z roku na rok powiększając listę naszych odbiorców i budując naszą pozycje na jakości i przystępnej cenie oferowanych towarów. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz sprawną realizację zamówień.
Naszym Klientom oferujemy profesjonalne zaopatrzenie w części zamienne do skuterów wielu marek takich jak MOTOBI, ZIPP, ROMET, KINGWAY, MAGNUS, YUKIMOTO, MOTO VENTUS, MOTOMAR, BENZER, BAOTIAN, JONWAY i wielu innych.
Obecnie obsługujemy sieć kilkuset punktów sprzedaży detalicznej i serwisów, sprzedających nasze części zamienne, która ciągle jest rozbudowywana i powiększana o kolejne punkty sprzedaży.

galeria

oferta

powiązane oferty

komentarze

There are no offers yet. Be the first!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Treść materiałów informacyjnych opracowana przez Stowarzyszenie Lider A4. Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś IV LEADER, działanie 431 "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.