Wyszukiwanie zaawansowane

Dary Natury – Paweł Mazur

Dary Natury - Paweł Mazur

Paweł Mazur
Wrocławska 15
55-020 Jaksonów

Tel. 603483012
E-mail: pawel@dary-natury.org
Strona www: www.dary-natury.org

ocena firmy
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
tagi
certyfikat, Jaksonów, konfitury, soki, syropy

opis firmy

Mała, rodzinna firma, w której w sposób tradycyjny wytwarza się soki i syropy oraz konfitury z kwiatów i owoców. Nasze produkty to niezapomniane smaki przetworów, które kiedyś robiły nasze mamy, czy babcie.

W ofercie posiadamy:

syropy z: kwiatów i owoców czarnego bzu, mniszka lekarskiego, aronii, pigwy…

konfitury z: pigwy, czarnej porzeczki, śliwek, owocu czarnego bzu…

galeria

dary-natury

oferta

Soki i syropy oraz konfitury z serii „Smaki Dzieciństwa” produkowane przez naszą firmę, przygotowywane są wg starych i niezmiennych receptur, stosowanych jeszcze za czasów naszych babć, czy mam. Każdy produkt wytwarzany jest ręcznie poczynając od zbiorów kwiatów i owoców aż po dokładne dokręcenie każdej nakrętki. Kwiaty i owoce pozyskiwane są z łąk oraz samego serca lasu z dala od samochodowych spalin, oprysków, czy innych chemicznych substancji, które mogłyby pochłaniać zbierane przez nas dary natury. Wszystkie owoce i kwiaty zrywane i oporządzane są ręcznie co wymaga poświęcenia wiele czasu oraz dużej cierpliwości. Do wyrobu wszystkich słodkości prócz serca i ciężkiej pracy wykorzystywane są takie składniki jak: woda, cukier lub miód, a dla zwiększenia kwasowości tylko cytryna. Nasze produkty powstają głównie z owoców późnego lata bądź jesieni tj: owoce czarnego bzu, pigwy oraz aronii. Na naszej stronie www znajdziecie Państwo również opis podstawowych roślin leczniczych używanych od wieków w medycynie ludowej, ich właściwości oraz stosowanie.

powiązane oferty

komentarze

There are no offers yet. Be the first!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Treść materiałów informacyjnych opracowana przez Stowarzyszenie Lider A4. Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś IV LEADER, działanie 431 "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.