Wyszukiwanie zaawansowane

T.M.D. Meble

T.M.D. Meble

Tomasz Dobosz
al. Niepodległości 68
55-020 Żórawina

Tel. 600899831
Tel. 602443932
E-mail: meble@mebletmd.pl
Strona www: www.mebletmd.pl

ocena firmy
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (Brak ocen)
Loading...
tagi
drewno, meble, produkcja, wnętrza, zakład

opis firmy

Firma Meble T.M.D. istnieje na rynku od 2006r. Nasza siedziba znajduje się w Żórawinie 10 km na południe od Wrocławia. Specjalizujemy się produkcją mebli: kuchennych, szaf, wnęk, garderób oraz mebli sklepowych jak i biurowych pod indywidualne preferencje naszych klientów. Nasze produkty cieszą się dużą funkcjonalnością, stylem oraz wysoką jakością i precyzją wykonania. W produkcji naszych mebli bazujemy wyłącznie na na wysokiej jakości materiałach między innymi: płyty melaminowanej oraz laminowanej, płyty mdf lakierowanej , fornirów oraz drewna polskiego jak i egzotycznego. Dzięki zastosowaniu w naszych wyrobach nowoczesnych rozwiązań, spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów przez co cieszymy się coraz większym zainteresowaniem.

galeria

oferta

Firma Meble TMD zajmuje się produkcją mebli mebli kuchennych na zamówienie. Doświadczenie oraz tradycja pozwalają nam oferować usługi najwyższej jakości, z zachowaniem atrakcyjnych cen. Wszystko to sprawia, że powierzacie Państwo wykonanie swoich mebli prawdziwym fachowcom.  Firma cieszy się nie tylko z uznania zadowolonych klientów indywidualnych ale również firm i instytucji.

Nasze meble na wymiar wykonujemy tylko z najlepszych gatunkowo materiałów takich jak: płyty laminowane, lakierowane i fornirowane, szkło, aluminium oraz szeroki wachlarz akcesoriów meblowych renomowanych producentów.

Dostarczamy indywidualnie opracowane rozwiązania wnętrz w zakresie nowych sklepów bądź zmian istniejących wnętrz sklepowych. Oferujemy profesjonalne usługi, materiały oraz terminowość.

Posiadacie Państwo własny dom lub mieszkanie. Pragniecie go umeblować w sposób nowoczesny, funkcjonalny a zarazem spełniający Wasze marzenia i oczekiwania. Pomożemy Państwu.

Oferujemy indywidualne rozwiązania do salonów fryzjerskich, kosmetycznych, gabinetów masażu. Nasza praca charakteryzuje się indywidualnym podejściem do klienta dzięki czemu uzyskają Państwo niepowtarzalne wnętrze.

powiązane oferty

komentarze

There are no offers yet. Be the first!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Treść materiałów informacyjnych opracowana przez Stowarzyszenie Lider A4. Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś IV LEADER, działanie 431 "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.