Wyszukiwanie zaawansowane

Barokowa Brama w Galowicach

Barokowa brama w Galowicach


Dębowa 1
55-020 Galowice

Tel.
E-mail:
ocena firmy
1 gwiazdka2 gwiazdki3 gwiazdki4 gwiazdki5 gwiazdek (1 ocen, średnia: 4,00)
Loading...
tagi
dofinansowanie, PROW, wnioski, zabytek

opis firmy

W ramach przedsięwzięcia pn. ,,Wykonanie prac konserwatorskich przy barokowej bramie głównej w zespole pałacowo-folwarcznym w Galowicach” przywrócono do dawnej świetności zabytkową bramę, zlokalizowaną na terenie naszej gminy. Głównym celem projektu był wpływ na poprawę jakości życia na obszarach wiejskich przez zachowanie i przekazywanie dziedzictwa kulturowego.
Barokowa brama prowadzi do odrestaurowanego, szachulcowego spichlerza zbudowanego około 1730 roku oraz eklektycznego pałacu i przypałacowego parku.
Rewitalizacja zabytkowej bramy przyczyniła się do wzrostu atrakcyjności turystycznej miejscowości Galowice. Dodatkowo obiekt ten będzie wchodził w skład tematycznych szlaków historycznych, obejmujących swym zasięgiem cały obszar terenu działania Lokalnej Grupy Działania LIDER A4.

galeria

oferta

powiązane oferty

komentarze

There are no offers yet. Be the first!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie

Treść materiałów informacyjnych opracowana przez Stowarzyszenie Lider A4. Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, oś IV LEADER, działanie 431 "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja".

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 - Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.